Ania Pastuszka Twój Styl

Moje przepisy w świątecznym dodatku do Twojego Stylu

Jak bardzo czekałam na ten moment, żeby pochwalić Ci się nowym Kalendarzem Adwentowym Nutella 2021! W tym roku czekają Cię świąteczne niespodzianki, a zaczynają się one od dodatku do Twojego Stylu – świątecznego Kalendarza z przepisami. 

Moje przepisy w świątecznym dodatku do Twojego Stylu 

Nutella znowu zaskakuje swoich fanów masą słodkich przepisów. W nowym, świątecznym, wydaniu magazynu Twój Styl znajdziesz dodatek – kalendarz adwentowy z przepisami na świąteczne smakołyki i prezenty! Przede wszystkim są to absolutnie sprawdzone przepisy na pyszności m.in. ode mnie, Ewy Wachowicz czy Marietty Mareckiej ale też pomysły i świąteczne inspiracje na przygotowanie wspaniałych prezentów DIY. W tym roku swoje patenty na święta pokażą Ci m.in. Darek Stolarz, Agnieszka Winnicka czy Agnieszka Witkowska, a to wszystko w jedynej takiej książeczce, którą możesz nabyć za jedyne 5 złotych z magazynem w świątecznej cenie promocyjnej!

Ania Pastuszka
Hej tu, Ania Pastuszka 🙂 ho ho ho 🙂

Ania Pastuszka dla marki Nutella

Zachęcam Cię do wizyty w salonie prasowym i zakupu magazynu z naszym Kalendarzem. Dla przypominania znajdziesz tam moje przepisy w świątecznym dodatku do Twojego Stylu. Moja ukochana marka Nutella zaskakuje w tym roku świąteczną wspaniałością. Ciekawostek i kolejnych niespodzianek od Nutelli szukaj na nutella.com.pl. Na zakończenie dodam, że to dopiero początek! Konkursów i niespodzianek szukaj pod hashtagiem #nutellawithlove. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam wziąć udział w tym projekcie z tak wspaniałymi ludźmi! Nawet sobie nie wyobrażasz jak uwielbiam swoją pracę. , Moje życie nie miałoby wyglądać inaczej – uwielbiam dawać radość i inspiracje, szczególnie na święta Bożego Narodzenia. Poza tym praca na planie ze wspaniałymi ludźmi to ogromny, nie tylko świąteczny, dar od losu. Od razu chciałoby się rzec – wesołych świąt! Bo z pewnością takie będą! Filmy ze wspólnego gotowania zobaczycie niebawem na Nutella.pl!

Moje przepisy w świątecznym dodatku do Twojego Stylu
Moje przepisy w świątecznym dodatku do Twojego Stylu