Ania Pastuszka Nutella

Kalendarz Adwentowy kremu Nutella

Święta i słodkie desery! Czy można chcieć czegoś więcej? Nie, ale gdy okazuje się, że masz do dyspozycji 23 pyszne przepis + wigilijną niespodziankę zamknięte w pięknym Kalendarzu Adwentowym Nutelli. Najlepsze przepisy, najlepsi kucharze i prezenterzy w kraju, a do tego rodzinna magia i ogrom poczucia humoru, od razu wydają się jeszcze piękniejsze. To wszystko już od dziś, 1 grudnia na kanale You Tube kremu Nutella.

Kalendarz Adwentowy kremu Nutella

Jak to się zaczęło? Jakiś czas temu spotkaliśmy się na planie w Kuchni Nutelli, aby przygotować dla Was wszystkie pyszne przepisy. Wierz mi! Naprawdę będzie na czym oko zawiesić! A przysmaki, które przygotował każdy z prowadzących wystrzelą Cię na ziemską orbitę smaków! Podczas kręcenia programu było wspaniale. Atmosfera jaka panowała na planie była jedną ze wspanialszych jakich doświadczyłam podczas wielu lat pracy w telewizji. Nie bez znaczenia był fakt, że w kuchni towarzyszyli mi wspaniali Mikołajkowi pomocnicy – moi syn, córka, teściowa i ciocia. Nie możesz przegapić tych kulinarnych zmagań.

Najlepsze przepisy na święta

W kalendarzu znajdziecie przepisy na pyszne faszerowane jabłka, pyszne ciasteczka, desery i przepyszne wypieki, takie jak tarty czy serniki. Zaręczam, że są przepyszne, bo wszystkich próbowałam! Dowiecie się, które z nich uwielbia mój syn, a które córka, jakie były świąteczne tradycje w mojej rodzinie oraz czy dobrze dogaduję się ze swoją teściową. Która z nas nie ma przed Świętami Bożego Narodzenia stresu czy jej wypieki dobrze wypadną przed oceną najbardziej surowego sędziego? Zaręczam Wam, że będzie bardzo wesoło! Prócz naszej rodziny w programie zobaczycie Ewę Wachowicz, Mateo Brunettiego i Mariettę Marecką! Od razu ma się ochotę na coś słodkiego!

Słodkie przepisy Nutelli

Reasumując, bawcie się dobrze przygotowując w domu Świąteczne przepisy Kuchni Nutella. Miejsce przy tym taką frajdę, jaką mieliśmy my, gotując je dla Was. Wesołych Świąt!