Ania Pastuszka pytanie na Śniadanie

Ania w Pytaniu na Śniadanie – przepisy na Święta

W sobotę wraz z Fabianem byliśmy w Pytaniu na Śniadanie. Przygotowaliśmy dla Was kilka pysznych przepisów. Wśród nich były oczywiście desery z kremem Nutella. Oczywiście podlinkowałam dla Was przepisy, które przygotowaliśmy w programie, wersje wideo znajdziecie jak już wyżej wspomniałam na stronie pnś. Kliknijcie na odnośnik i cieszcie się świetami w swoim domu!

Tarta Bożonarodzeniowa z Nutellą
Tarta Bożonarodzeniowa z Nutellą z Pytania na Śniadanie

Przepis na tartę Bożonarodzeniową

Tarta Bożonarodzeniowa bazuje na spodzie z kruchego ciasta. Jest to jednak dość nietypowe ciasto. Przygotujesz je z wymieszanych jajek z cukrem. Dzięki temu jest kruche, ale i zwarte i tarta łatwo pozwala wie kroić i nie łamie na kawałki jak kruche ciasteczka.

markizy z kremem nutella
Markizy z kremem nutella w Pytaniu na Śniadanie

Kruche markizy z Nutellą

Markizy z kremem Nutella to przepis, przy którym mieliśmy masę radości. Z prostej przyczyny – kto nie lubi świątecznych ciasteczek i świątecznych stempli? My je uwielbiamy. Na dodatek to najprostszy przepis na kruche ciasto we wszechświecie! Nutella idealnie podkreśla i łączy ich smak. Naprawdę uzależniają!

Marchewkowe muffiny z kremem Nutella

Przepis na marchewkowe muffiny z kremem Nutella  to chyba mój ulubiony przepis z całej tej trójki. Uwielbiam je za ich pyszny marchewkowo-korzenno-migdałowy smak. A do tego krem Nutella, który idealnie dopełnia je swoją kresowością i słodkością. Wspaniały wypiek, szczególnie dla dzieci. Mój syn przygotował je właściwie samodzielnie (no troszkę mu pomogłam, ale niewiele). Koniecznie upiecz je ze swoimi dziećmi! Sprawisz im tym wielką świąteczną radość.

marchewkowe muffiny z kremem nutella pnś
Marchewkowe muffiny z kremem nutella z Pytania na Śniadanie

Ania Pastuszka w Pytaniu na Śniadanie

Fajnie było znowu zagościć na antenie Pnś. Mam nadzieję, że niebawem również zobaczymy się na antenie. Fabian jest żywiołowy i uwielbia telewizję na żywo. Mam nadzieję, że tę radość bije z ekranu.

Tutaj znajdziesz linki do wszystkich trzech kuchennych wejść:

Świąteczne desery wg Ani Pastuszki cz. 1 Muffiny

Świąteczne desery wg Ani Pastuszki cz. 2 – Markizy

Świąteczne desery wg Ani Pastuszki cz. 3 – Tarta Bożonarodzeniowa

Świąteczne desery wg Ani Pastuszki cz.4 – Wesołe podsumowanie

Kalendarz Adwentowy Nutelii

Przypominam oczywiście o wspaniałym Kalendarzu Adwentowym Nutelli na You Tubie. W dzisiejszym odcinku zobaczysz moje gotowanie z teściową Haliną. Nie ma nic lepszego niż synowa i teściowa w kuchni! Wszystkie 24 odcinki kalendarza znajdziesz na oficjalnym kanale Nutella Polska. Ostatni, dzisiejszy zobaczysz tutaj: